Samsung Tamiri

Cep telefonu denince akla ilk gelen markalardan olan Samsung dokunmatik, akıllı telefonların hayatımızda olmadığı dönemlerde bile en çok cep telefonu satan markalardandı. Günümüzde ise en çok akıllı telefon modeli yelpazesine sahip Samsung, sürekli olarak yeni modeller üretmektedir. Samsung kimi zaman Apple'la yaşadığı telif hakkı davalarıyla da gündeme gelmekte.

Samsung Telefon Tamiri
En çok satışı yapılan markalardan olan Samsung'un her bütçeye hitap eden modelleri bulunmaktadır. Türkiye'de de oldukça yüksek rağbet görmektedir. Hepimizin çevresinde mutlaka Samsung marka telefon kullanan birileri vardır. Böyle çok satın alınan telefonun doğal olarak servis ve tamir ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır. Samsung yetkili servislerinin oldukça yüksek fiyatlı servis hizmeti vermelerinden dolayı kullanıcılar alternatif tamir yollarına başvurmaktadır. Sancaktepe Telefon Tamiri, orijinal Samsung parçaları ve aksesuarları kullanarak Samsung Telefon Tamirini gerçekleştirmektedir. Sancaktepe, Sarıgazi, Yenidoğan, Taşdelen ve Samandıra'da orijinal Samsung parçaları kullanarak en uygun fiyatı Sancaktepe Telefon Tamiri sunmaktadır.

Samsung Ekran Değişimi
Samsung telefonların ekranları oldukça kalitelidir. Bununla birlikte ister istemez kullanıcılar telefonlarını düşürebilmektedirler ya da kazara kırılmalarına, çatlamalarına yol açabilmektedirler. Kullanıcılardan kaynaklı olmasa bile ekranlar hassas oldukları için sıvı teması gibi durumlarda da ekranlar zarar görebiliyor, kullanılamaz hale gelebiliyor. Samsung ekranlar telefonla bütünleşiktir. Bu bağlamda Samsung ekran değişimi yapılırken telefonun tüm ön paneli değiştirilir. Bu işlemi yapmak için özel ekipman ve yüksek teknik bilgi ve beceri gerekir Kimi kullanıcılar telefonlarının ekranlarını kendileri değiştirmeye çalışırken telefonu bir daha asla kullanılamaz hale getirebiliyor. Samsung Ekran değişiminde mikroskop altında ekran sökülüp orijinal yeni Samsung ekran takılmaktadır.

Samsung Ekran Değişimi Sancaktepe, Sarıgazi
Sancaktepe'de Samsung ekran değişimi, Samsung batarya değişimi, Samsung kamera değişimi ve diğer tamir, onarım ve değişim işlemlerini en uygun fiyata sunuyoruz. Orijinal Samsung ekipman ve parçalar kullanarak servis işlemini yapıyoruz.

expand_less