Samsung'un en yeni telefonu, "Kamera yeniden tasarlandı" mottosuyla piyasaya çıkardığı S9 ve S9 Plus modelleri fotoğraf ve video çekiminde oldukça iddialı. Yeni kameralarına o kadar güveniyorlar ki "tıpkı insan gözü gibi" nitelemesinde bulunuyorlar. Teyna İletişim olarak S9 ve S9 Plus'ı incelediğimizde açıkçası biz de hak verdik Samsung'a. Düşük ışıkta bile kaliteli fotoğraflar çekmemizi sağladı.

Müzik dinlerken, video oynatırken veya video oyunlar oynarken Dolby Atmos ses teknolojisinin kalitesini farkedeceksiniz. Adeta mini sinema şöleni yaşatıyor Samsung S9.

Samsung S9, kullanıcıları yüz tanıma özelliğiyle pin ya da şifre girme derdinden kurtarıyor. Yüz tanımaya ek olarak geliştirmiş olduğu göz tanıma teknolojisi gözümüzdeki irisi tanımlayıp kimlik tanıması yapabiliyor. Böylece düşük ışıkta yüz tanıma özelliği çalışmadığında iris tanımlaması yapıp kilidi otomatik olarak açıyor. Yaptığımız incelemelerde bu teknoloji müthiş kolaylık sağlıyor. Sürekli olarak pin ya da şifre girme derdinden kurtarıyor bizi.

expand_less