iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
Fiyat
  • 498.00 TL
  • Fiyatlarımız döviz kuruna göre değişiklik gösterebilir.

iPhone'un plus modelleri diğer modellerine göre oldukça geniş ekrana sahiptir. Bu geniş ekran sayesinde video ve oyun deneyimleri daha keyifli hale gelmektedir. Kullanıcılar geniş ekranla video izlemenin ve oyun oynamanın keyfini daha çok yaşamaktadır. iPhone 7 Plus ekranının geniş ekranlı olmasının bir çok avantajı bulunmaktadır. Bununla birlikte geniş bir ekran, büyük bir telefon insan elinden, cebinden ya da bulunduğu çanta, masa, sehpa gibi ortamlardan kolaylıkla düşmektedir. Bu tür durumlar sonrasında oldukça hassas olan ekran kolayca zarar görmekte, kırılabilmekte, zarar görebilmektedir.

iPhone 7 Plus Ekran değişimi için telefonun tüm ön panelinin değiştirilmesi gerekmektedir. Çünkü ekranlar telefonla bütünleşiktir. Yani telefonun kılıfını ya da sim kartını değiştirir gibi ekran değişimi yapılmamaktadır. iPhone ekran değişimi için özel ekipmanlar ve yüksek teknik bilgi birikimi gerekmektedir. 

Sancaktepe Telefon Tamiri, bugüne değin yüzlerce iPhone ekranı değişimi yapmış bu konuda uzman ve yüksek tecrübeye sahiptir. Aynı zaman iphone 7 plus ekran değişimi fiyatı konusunda en uygun fiyatları sunmaktadır.
Sancaktepe, Sarıgazi, Taşdelen, Yenidoğan ve çevre semt ve ilçelerden gelen kullanıcılarımız servisimizde telefonlarının ilk günkü halini görerek mutlu şekilde ayrılmaktadır.

iPhone 7 Plus Ekran Değişimi işleminde bilgilerinize asla zarar verilmez ve bilgileriniz korunuz.  Ekran değişimi işlemi yaklaşık 20-30 dk kadar sürmektedir.

Diğer iPhone modelleri ekran değişim fiyatları ve bilgilerine aşağıdaki sayfalarımızdan erişebilirsiniz:

iPhone 6 Ekran Değişimi
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi
iPhone 6S Ekran Değişimi
iPhone 6S Plus Ekran Değişimi
iPhone 7 Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran DeğişimiYorum Yazın


expand_less