Iphone 6 Ekran Değişimi
Iphone 6 Ekran Değişimi
Iphone 6 Ekran Değişimi
Fiyat
  • 179.00 TL
  • Fiyatlarımız döviz kuruna göre değişiklik gösterebilir.

iPhone 6 modeli, iPhone 5 ve altı modellerden sonra çıkardığı geniş ekran modeline geçtiği ilk telefon modelidir. Hafif ve ince yapısıyla oldukça yüksek beğeni toplamış ve büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. 

iPhone 6 geniş yapısından ve kaygan ekranı ya da kasasından kaynaklı elimizden, avucumuzdan, çantamızdan, sehpadan, masadan vs. kolaylca düşmekte, zarar görebilmektedir. Düşme dışında çarpma, sıvı teması gibi ister bizden kaynaklı olsun isterse de dış ortamlardan kaynaklı olsun telefonumuz zarar görebilmektedir. 
iPhone 6 modellerde en çok tamir ihtiyacı ekranlarda oluşmaktadır. Çünkü ekran çok hassas ve lcd camdan yapılmıştır. Aynı zamanda telefonla kullanıcı iletişimi ekran dokunmatiği aracılığıyla sağlandığı için düşmelerden, çarpmalardan dolayı dokunmatik ekran kolayca zarar görebilmektedir.

Ekran kırılmalarını, dokunmatik lcd panelin bozulmalarını en aza indirmek için kırılmaz camlar ve kılıflar kullanmayı öneriyoruz. Bu önerilerimize rağmen kimi kullanıcılar telefonun şıklığını arka plana attığı için kılıf ya da kırılmaz cam kullanmamaktadır. 

iPhone 6 ekranları, dokunmatik lcd paneli telefonla bütünleşiktir. Bu bağlamda ekrandaki ya da dokunmatikteki bir hasar sonucu tüm ön panelin değiştirilmesi gerekmektedir. iPhone 6 Ekran Değişimi yapılırken bütün bu panelin değiştirilmesi yüksek teknik bilgi ve özel ekipmanlar gerektirmektedir.

iPhone Ekran Değişimi Sancaktepe, iPhone Tamiri Sarıgazi gibi konularda akla gelen ilk şirket olmanın verdiği memnuniyetle iPhone Ekran Değişimi Fiyatı konusunda en uygun fiyatları sunuyoruz.

Sancaktepe, Sarıgazi, Taşdelen, Yenidoğan ve çevre semt ve ilçelerden gelen kullanıcılarımız ekranları kırılmış, çatlamış, bozulmuş telefonlarını servisimize getirdiğinde Ekran Değişimi sonrası telefonlarının ilk günkü halini görerek mutlu şekilde ayrılmaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi işleminde bilgilerinize asla zarar verilmez ve bilgileriniz korunuz.  Ekran değişimi işlemi yaklaşık 20-30 dk kadar sürmektedir.

Diğer iPhone modelleri ekran değişim fiyatları ve bilgilerine aşağıdaki sayfalarımızdan erişebilirsiniz:

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi
iPhone 6S Ekran Değişimi
iPhone 6S Plus Ekran Değişimi
iPhone 7 Ekran Değişimi
iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
iPhone 8 Ekran DeğişimiYorum Yazın


expand_less